CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Climaxu i jeho zaměstnancům na přírodě záleží

Ve čtvrtek 2. května téměř třicítka zaměstnanců firmy Climax zamířila ke břehům Jasenického potoka.

AKTUALITY

Facebook share

 

Climaxu i jeho zaměstnancům na přírodě záleží

 

Ve čtvrtek 2. května téměř třicítka zaměstnanců firmy Climax zamířila ke břehům Jasenického potoka. Cíl byl jasný. Uklidit břehy podél potoka od nepořádku a odpadků.

Uklízelo se ve dvou částech. Zhruba ve dvě hodiny odpoledne vyrazila jedna skupina uklízet část koryta od restaurace U Vychopňů po výrobní halu 80, bývalé učňovské středisko, druhá pak sbírala odpadky u potoka v místě haly 3 u bývalé pekárny v Luhu 3. Během této brigády se zaměstnancům podařilo naplnit 25 pytlů převážně plastovým odpadem. Našly se i pneumatiky, plastové profily pro výrobu oken, nebo stavební polystyren.

 

 

Smyslem akce bylo podle pracovníků Climaxu uklidit nepořádek, který kolem potoka byl, a zlepšit tak životní prostředí, v němž žijeme.

„Každého z nás zajímá naše vlastní zdraví a neváháme za něho utrácet velké peníze. Bohužel už nás nezajímá zdraví přírody, kterou bez výčitek zásobujeme odpadky. Přitom čisté a upravené okolí má velký vliv na kvalitu našeho života. Proto jsem rád, že si to naši zaměstnanci uvědomují a ve svém volném čase přišli pomoci," poděkoval účastníkům „očistné" akce majitel Climaxu Miroslav Jakubec.

 

 

https://www.mestovsetin.cz/assets/File.ashx?id_org=18676&id_dokumenty=535426

další články

 
Montáž lamelové pergoly krok za krokem Pavel Olšák – nejlepší zaměstnanec roku 2019Climax expanduje na sever.Francouzská dceřiná společnost se rozrůstáJak byl vidět CLIMAX v roce 2019
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA & KONTAKT