CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Jak byl vidět CLIMAX v roce 2019

Protal ve vesmíru, Jak se staví sen i výzkum o šmírování. Letos jsme opět jedničkou v komunikaci

AKTUALITY

Facebook share

 

Jak byl vidět CLIMAX v roce 2019

 

Protal ve vesmíru, Jak se staví sen i výzkum o šmírování. Letos jsme opět jedničkou v komunikaci

Náš marketing, to není jen reklama. Výsledky naší práce vidíte každý den na internetu, v časopisech, denících i televizi. Letos se psalo nejen o našich úžasných produktech, ale také o našich skvělých zaměstnancích a o úspěších firmy. Obecné povědomí o značce Climax se zvyšuje.

Mezi rekordními 190 články, které letos vyšly o Climaxu, najdete i čtyřstránkový rozhovor Miroslava Jakubce pro týdeník Euro, velké interview pro Hospodářské noviny, návštěvu domu ve Vsetíně, aprílovou zprávu o žaluziích Protal ve vesmíru nebo výzkum o voyeurismu. Novináři nejvíce píší o našich žaluziích, svislých fasádních clonách a pergolách.

Climax se letos objevil také v nové sérii oblíbeného pořadu Jak se staví sen. V 8 dílech designeři využili naše stínění, většinou látkové rolety, plisé a japonské posuvné stěny. Dvakrát jsme dodávali markýzu. Všechny premiérové díly vidělo celkem 3,3 mil. Čechů starších 15 let a průměrně sledovalo každý díl milion Čechů.

Do nové sezony jsme letos vykročili s novým klíčovým vizuálem a se sloganem Climax zastíní vše. Naše žaluzie totiž zastíní a přitom větrá. Svislé fasádní clony zastíní a umožní výhled. Venkovní roleta zastíní i reguluje teplo a pergoly i markýzy zastíní a rozšíří prostor.

Určitě sledujete náš Facebook, Instagram, LinkedIn i YouTube, kde jsme byli letos aktivní a věnovali se třeba i architektům.

 

 

produkty v tomto článku

 

Vnitřní látkové stínění

 
 

Markýzy

 
 

další články

 
Pavel Olšák – nejlepší zaměstnanec roku 2019Climax expanduje na sever.Francouzská dceřiná společnost se rozrůstáClimax – hrdý sponzor hokejeStínění ve 21. století?
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA & KONTAKT