CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Plisé v koupelně zastíní to potřebné

Koupelny jsou prostorem, kde si chceme dopřát naprosté soukromí.

AKTUALITY

Facebook share

 

Plisé v koupelně zastíní to potřebné

 

Koupelny jsou prostorem, kde si chceme dopřát naprosté soukromí. Z praktických důvodů v nich ale tam, kde je to možné, máme kvůli větrání okna. Ať už malá nebo velká, stávají se možností, jak nás přes ně mohou sousedé šmírovat. A pozorování se chceme ve většině případů vyhnout. Problém hravě vyřeší elegantní plisé nebo látkové rolety CLIMAX, které zamezí zvědavým pohledům, a navíc zkrotí letní sluneční paprsky.

Pokud řešíte otázku vnitřního zastínění v koupelně, máte stejné možnosti jako kdekoliv jinde v domě. Je ale třeba vyhnout se nekvalitním a nevhodným materiálům, jako např. dřevo a papír, které ve vlhkém prostředí mění tvar.

 

Zastíní a přizpůsobí se každému oknu

Plisé je látková skládaná žaluzie, která je atraktivní díky své tvarové, barevné i látkové variabilitě. Bez problémů se hodí na jakýkoliv atypický tvar okna, se šikminou i obloukem. Jestli máte koupelnu pod střechou, plisé si poradí i se střešními okny.

  Svým širokým výběrem uspokojí plisé i toho nejnáročnějšího zákazníka. Můžete vybírat z nepřeberného množství látek různých dekorů, barev a různých tvarů - pravoúhlý, lichoběžníkový, trojúhelníkový, pětiúhelníkový, nebo dokonce šestiúhelníkový. Látky se vyrábějí s různou propustností světla (transparentní, polotransparentní, zatemňující či zcela zatemňovací). Ovládání u plisé pro půlkruhová okna je řešeno pomocí madla, u ostatních variant můžete volit motorické nebo ruční ovládání s madlem, šňůrou či řetízkem.

V porovnání s klasickou vnitřní žaluzií vyniká plisé i v dalším ohledu. Intenzitu stínění si můžete nastavit současně stažením či vytažením horního nebo dolního profilu, čímž si vytvoříte stínicí pruh libovolné výšky. To oceníte právě v koupelně, kde si plisé v okně naproti sprchovému koutu vytáhnete zdola jen do půlky okna, takže do místnosti stále proniká denní světlo, ale nemusíte se bát o svoje soukromí.

Další výhodou plisé je jeho snadná údržba. Stačí, když ho jednou za čas ponoříte do vodní lázně o teplotě 30 °C s trochou čisticího, neagresivního přípravku. Látku v ní důkladně omyjte, pak stlačte, aby se dostala ven přebytečná voda, a nakonec ve stažené poloze vyvěste, než uschne. Během sušení plisé několikrát stáhněte a vytáhněte, aby se zachovalo tvarování látky," doporučuje Filip Šimara, obchodní ředitel největšího českého výrobce stínění CLIMAX.

 

Zastíní a zútulní domov

Látkové rolety dokážou chladně působící prostředí koupelen zjemnit a zútulnit. Nejsou náročné na údržbu, snadno zkrotí horké sluneční paprsky a současně ochrání soukromí před nechtěnými zraky zvenčí. Ovládají se buď manuálně s řetízkem nebo motoricky pomocí dálkového ovládání. Ani střešní okna pro ně nejsou žádnou překážkou. Látková roleta Fantazie s propracovaným mechanismem zaručuje, že nedojde k vysunutí látky z postranních lišt ani při sklonu okna.

 

 

 

Obdobně jako u plisé můžete vybírat z látek s různou propustností světla, ze širokého spektra vzorů a barev. Od jemných neutrálních barev přes studené až po sytě barevné odstíny, které vaši koupelnu rozehrají barvami. Designovou látkovou roletu Varieta, která zastíní okno až o šířce 285 cm, nabízí CLIMAX spolu s kolekcí 256 látek.

V naší nabídce jsou i speciální textilie s ochrannou úpravou do vlhkého prostředí. Proto se nenechte omezovat ve svých představách o barvě ani druhu stínění," radí Filip Šimara.


produkty v tomto článku

 

Plisé

 
 

další články

 
Montáž lamelové pergoly krok za krokem Pavel Olšák – nejlepší zaměstnanec roku 2019Climax expanduje na sever.Francouzská dceřiná společnost se rozrůstáJak byl vidět CLIMAX v roce 2019
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA & KONTAKT